A mám je taky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Doma to přestalo fungovat. Po 10 letém vztahu začala manželka uplatňovat požitek ze sexu jen za odměnu. Což pokaždé nešlo. Neměla jako manželky kamarádů, takzvané migrény. Pak jen oznámila, že jsem zestárl, sešedivěl a můj orgán se zmešil. Na což jsem, asi chybně, nereagoval.

Pak začala uplatňovat názor, že Tím, že se vdala neztratila svobodu a není můj majetek. Začala chodit do barů, ze kterých se začala vracet ráno, s kamárádkami, které byly již rozvedené. Doma to šlo od desíti k pěti. A mobil byl jen její. Najednou musela mít jen svoji emailovou adresu, do té doby jsme měli jako rodina jen společný a když si sedla k PC tak tam nikdo nesměl. Ovšem zapoměla, že když dělá takové drahoty, že když musí urychleně pryč protože volá „kámoška“ a musí jit k ní na návštěvu, že je potřeba se odhlásit z ICQ. Tak jsem zjistil, že již 3 měsíce mě má milá ženuška pěkně podvádí s borcem o 11 let mladším než jsem já.

A teď nevím, když vím jak se daný borec jmenuje, jaký má mobil, jestli se nemám nějak pomstít. Dost mě to štve, vzláště když si vzpomenu na začátek našeho vztahu, kdy si zakládala na věrnosti a říkala, že nevěru neuznává, a že by mi moji nemohla odpustit, ale já jsem vůl a pořád ji miluji. Tak a dostal jsem to ze sebe. Jistě ne v nějaké literární formě, ale tak jak to teď cítím a je to čerstvé.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *