2 patnáctky z toho jedna sestřenka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Po dlouhé době, měla má sestřenice zase dorazit na prázdniny k mé babičce. Důvod proč bych si vzal zase ve škole volno a šel k ní spát také.
Ale znáte to, štěstí nepřeje a sestřenka onemocněla. Tohle její oznámení mě moc naštvalo tak jsem začal jednat. Hned jsem volal kámošovi jestli si nechce udělat projížďku na mašině 60km tam a zpátky. No říkal, že zítra nemá nic naplánovaného a tak sem šel večer brzo spát aby to rychleji uteklo. Ráno už jsme si to valili na krásně modré Aprilii 600 . Pozval sem ho aspoň na oběd abych se trochu odvděčil dal prachy na benzín a poslal ho zpátky. To jsem hned po jeho zmizení valil k sestřence.
Byla sama doma. Tak sem si vybalil a řekl ať mi udělá kafe že si zatím dám sprchu. Všechno probíhalo normálně a v úplné pohodce jsme si povídali. Pak sem se dozvěděl že má dorazit její kámoška, že tetka stejně dorazí až kolem jedenácte večer a je teprve pul dvanácté odpoledne. Za chvilku zvoní zvonek a kámoška má s sebou další pěknou kamarádku.. sice neměla vlasy ale zato měla vršek a etiketu Plum vodka. Tak jsme usedli k filmku co dávali v telce a popíjeli.. no znáte to , začínáte být víc ukecaní a tak sem začal vyzvídat. Dozvěděl sem se že kamarádce sestřenky je stejně jak jí, teda 15 roků.. To že jsou o dva roky mladší se mi ještě víc líbilo.. no a až byla skoro flaška celá pryč tak sestřence to nějak nesedlo a šla to vrátit na WC a pak přišla ze si jde lehnout na chvilku ať to zaspí.
No já jsem tam zůstal s Mančou a tak jsme si povídali dál. Dozvěděl sem se že se jí kluci jako já líbí no a ze minulý týden přišla o pannenství no a já sem se zase svěřil že už jsem 2 měsíce s nikým nic neměl, že jenom před dvouma týdnamaa mě ho kámoška vykouřila a pak už na nic víc nebyl čas tak jsem takovej nadrženej pořád.
No a tohle se začínalo rozvíjet dobře. I když jsem za tímhle účelem sem vůbec nejel ale řekl sem si proč ne. Začali jsme se líbat a já jí přitom rukou přejížděl v rozkroku zatím jen přes kalhoty. Najedou jsi na mě nasedla a svlékla si tričko no a i tu plachtu na jejích dvoječkách a začali jsme se dál líbat.
Pak asi už začala cítit jak ji tlačí něco 17ti cm dlouhého do zadečku tak si stoupla svlíkla se do naha a přiklekla si k mému rozkroku a stáhla mi kraťase, který jsem si převlíkl, když jsem byl ve sprše abych po bytě nechodil nějak nabalenej. Vzala si ho do ruky a začala ho krásně pomalu olizovat. Strčila si jen žalud do pusinky a začala ho pomaličku objíždět jazýčkem a pak si ho zasunula do půlky a sála a pak se zase vrátila na začátek a zase jenom objížděla jazýčkem. Sice panna nebyla teprve týden ale s orálním sexem měla zkušenosti už určitě dlouho, nebo měla takový talent od boha. Jak jsem byl nadržený tak jsem to už nemohl vydržet a začal jsem jí to stříkat do pusinky.. holka mladá všechno spolykala a já navrhl jestli by to nebylo lepší vedle na posteli než tady na válendě. Zajiskřilo jí to v očičkách a hned jsem šli.
Přišli jsme do pokoje a já jsem si jí položil na kraj postele nohama dolů a přiklekl jsem si k ní a přej rukou po kundičce.. byla úplně vlhka a jenom po přejíždění mi do ní zajel prst. V tom vydala hlásek vzrušení a já k tomu přidal i jazyk na poštěváček. Jazykem jsem lízal a dvouma prstama projížděl ,té krásné 165cm černovlasé s mírama jako modelka a s pěkně kulaťoučkýma prsma, kundičku. To už mi zase stál tak jsem jí pod zadeček na kraj postele dal polštář a pomalu jsem jí mezi pyskama projel žaludem a rozevíral jsem jí tu růžovou broskvičku.
Najednou tam zajel a ona slastným výkřikem dala najevo, že se jí to hodně líbí.. Přirážel jsem pomalu a pak jsem zrychloval. Ona krásně přirážela jako zkušená holka co to nedělá teprve po druhé v životě. Já jsem si to naplno užíval, ale první kdo přišel k orgasmu byla Monča. Prohla se přirazila se na mě jako by mě chtěla porazit na zem a straěně rychle dýchala a střídala to s tím, že byla jak mrtvá, ale pak to zase rozdýchala a uklidňovala se.
Vyčerpanou jsem jí nechal ležet a zatím jsem jí lízal kundičku. Při tom se udělala podruhé a pak musela být asi moc unavená, protože usnula. Ale co já teď nedodělanej tady se spáčem.
Dostal jsem nápad a zamířil jsem si to vedle do druhého pokoje kde spala sestřenka. Když jsem přišel tak jsem se aji lekl. Ležela nahá a vedle postele kýbl kdyby náhodou. Šel jsem blíž ale naštěstí v kýblu nic nebylo tak jsem ho odsunul a přilehl jsem k ní. Vzal jsem jí ruku a vložil jsem jí do ní můj penis. Cítil jsem krásné teplo a puls jak tepe. Asi teda spala tak jsem se hodlal ji probudit pěkným vzrušením.
Začal jsem ji líbat na prsíčkách a přitom rukou přejížděl po jejím poštěváčku. Taky byla krásně vyholená a to mě ještě víc vzrušovalo. Cítil jsem jak vlhne a tak jsem jí nadzvedl nohy a z boku jsem ji ho tam začal rvát. Začal jsem přirážet a ona na oplátku hodně vzdychat. Tak jsem jí prcal asi 5 minut a už mě z téhle polohy bolela noha tak jsem se podíval na ni a ona smutně koukala že jsem přestal. Tak jsem stoupl a chytl ji na všechny 4 a ona už samou samozřejmostí na mě vyšpulila kundičku tak jsem jí začal zase mrdat tentokrát ze zadu. Přitom jsem jí držel za zadeček a jak sem tam měl ty ruce tak jednu jsem dal vis dovnitř a palcem jsem začal zajíždět do prdelky. Byla celá vlhká tak to šlo celkem snadno. Jak jsem ho tam měl skoro celý tak dostala orgasmus a tím tlakem mi ho vytlačila ven z prdelky. ,, Jo tak prdelka tě vzrušuje, joo? “ a protože jsem se pořád nemohl udělat tak jsem ji do prdelky strčil dva prsty a pořádně ji prstil zadeček ať se jí trochu roztáhne a pak už jsem do ní rval čuráka ať se jí to líbí nebo ne.. no co by ste řekli.. samozřejmě začala přirážet jak divá a ai po dvou minutách jsme dosáhli společného orgasmu. Já sem jí vystříkal zadeček a ona dostala svůj první anální orgasmus.
Chvilku jsme leželi a pak jsme se šli osprchovat do koupelny. Tekoucí voda asi vzbudila Monču tak přišla nahá za náma se osprchovat. Holky na sebe udiveně koukli protože navzájem neměly ani tušení co sem s kterou dělal. Obě pokaždé spaly když jsem si to užíval s tou druhou. Ale co na tom, osprchovali jsme se všichni holky mi ho ještě krásně společně vykouřili a přitom se vášnivě líbaly. Pak jsme všichni už úplně unavení vběhli do pelechu a usnuli jsme. Ráno nakonec volala teta, že u kámošky zůstane i na víkend tak ať se o sestřenku postaram až do neděle. Takže jsem měl před sebou dva dny se sestřenkou, ale věřte tomu že má dobré kamarádky.
Jednou to byla i čtyřka s holkama na rozloučenou než jsem odjížděl.. ale tak to už by vás asi nezajímalo =o)

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *