2 a půl roku parohy

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Zdravím Vás všechny,kteří jste na tom podobně jako já.

Svou přítelkyni jsem poznal zhruba před 4mi lety. Byla a stále je to krásná dívka a tehdá měla i rozum.

Protože jsem po roce a půl naší známosti musel odjet vydělávat peníze do zahraničí jako šofér z povolání, musel jsem, ač nerad nechat Moničku doma v Orlové. Slibovala mi věrnost a já jako asi každý muž tomu věřil.

Měli jsme prima sousedy, kteří se pak rozhodli vzít. Přesně 4.2. před 2 a půl lety šla našim sousedům pomáhat na svatbu a tam se seznámila s Tomášem, bratrem nevěsty. Je o 4 roky mladší než Monča, tehdá bez ničeho, a jen slovíčko MILUJI TĚ ji asi pak přimělo udělat to co se pak stalo. Zdálo se mi, že mi do Irska chodí čím dál tím míň smsek od mé milé a když jsem se zeptal proč, dostal jsem odpověď, že neví co mi má psát, že je to všechno doma stejné každý den. Po několika měsících jsem přijel domů na dovolenou a užívali jsme si jeden druhého. Domlouvali jsme se, že odjedem do Irska konečně spolu a budem vydělávat penízky dohromady pro náš společný budoucí život. Když se chýlila dovolená ke konci, Monča, která znala jeho už více než půl roku se mě zeptala, jestli ho nevemem do Irska. Prý ztratil práci a v Irsku by mohl k nějakým penězům přijít. Do té doby jsem já posílal domů Moničce peníze, ale nebyly asi jen pro ni, že

Představila mi ho a řekla pár dnů před odjezdem, že je to GAY, abych ztratil špetku pochybností, která ve mě byla. Napakovali jsme auto a vyrazili směr Irsko. Protože jsme chtěli zamezit nějakým klepům ze strany českého osazenstva v Irsku, řekli jsme všem, že Tomáš je Mončin bratranec a tudíž incest by byl vyloučen. Jejich chování tomu nějak nenasvědčovalo a i kolegové mi začali naznačovat, že tady asi něco mezi „bratranci“ nehraje. Nějak jsem tomu nevěnoval pozornost, protože jsem bydlel s Moničkou v jednom pokoji a zdálo se mi, že je vše v pořádku. Ujišťovala mě, že je to GAY, a že to mám vypustit z hlavy.

Po nějakém čase jsem změnil práci i bydliště, Monička si našla práci v hotelu a po nějakém čase i Tomáš měl práci, v kuchyni. Já měl volno v neděli a Monička v týdnu, takže jsme se míjeli, ale noci jsme trávili ve společném loži. Takže Monička měla volno v týdnu a i Tomáš si to tak zařídil a co se odehrávalo v ty dny dopoledne já nevím. Mé a Mončiné BMW měli dyspozici a já neměl ani tucha co se mohlo odehrávat na zadních sedačkách mého auta.

Po nějakém čase jsem je přistihnul, jak vedle sebe spí oblečení v lůžku. Bylo to asi dva dny před mýma narozeninama a řekl jsem, že lepší dárek jsem nemohl dostat. Po strašlivém zapřísáhání Moničky jsem toho hajzla z baráku nevyhodil, protože se vlastně nic nestalo, byli přece oblečení. Dál jsem se miloval se svou Moničkou. Letos jsem nám koupil dovolenou do Paříže a Dysneylandu. Byla to paráda, romantika, milování, prostě idylka zamilovaného páru. I po příjezdu zpět do Irska se nic nezměnilo. Pak…

Po 16 týdnech, kdy je Monička doma, jsem zjistil že je těhotná. Vycházelo by to na Paříž, ale neřekla mi 100%, že jsem otec a pod nátlakem přiznala, že ani sama neví kdo jím je. Teď s odstupem času se dovídám, že 2 a půl roku, ze čtyř, kdy jsme spolu žili, to táhla a tahne s Tomášem a mě vodila za nos. Nejen mě, ale i jeho rodinu, od které vím spoustu věcí, které jsem neměl nikdy vědět. Nepřeju nikomu nic podobného, zvlášť, když byste chtěli být hrdým otcem jako já. Je špatná kombinace být důvěřivý dobrák a šofér z povolání 2000km od domova.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *